FITNESS

AKTUALNE PROMOCJE

 
PROMOCJA NA KARNET  PREMIUM
 

Od 1.06.2023 wprowadzamy NOWY karnet PREMIUM – 5 wejść w cenie 90 zł , 10 wejść w cenie 150 zł lub wejście jednorazowe – 20 zł (w przypadku wolnych miejsc). Karnet Premium obejmuje zajęcia z Pakietu Bota Fit (Fitball, Brzuch&Stretch, Brzuch&Pośladki) oraz nowe zajęcia z Aleksandrem (Fit&Gym).

ZMIANY W OFERCIE FITNESS

Od 1.04.2023 wprowadzamy NOWY karnet PREMIUM  BOTA FIT- 4 wejścia w cenie 100 zł lub wejście jednorazowe – 30 zł (w przypadku wolnych miejsc). Harmonogram zajęć z Agnieszką nie ulega zmianie (12 zajęć w miesiącu). Ze względów organizacyjnych nie gwarantujemy miejsca na konkretnych zajęciach dostępnych w karnecie.

Karnety Fitness 5/10 nie będą obejmować czwartkowych zajęć z Agnieszką Botą. Ponadto w karnecie premium nie będą obowiązywać karty multisport, medicover, fitprofit. 

Osoby posiadające Karnet Fitness 5/10 ważny do 28.04 obowiązują stare zasady do końca ważności karnetu. Osoby, które zakupią karnet od 29.03 nie posiadają w pakiecie możliwości zapisu na zajęcia do Agnieszki.

Jednocześnie wprowadzamy NOWE ZAJĘCIA dostępne w Karnetach Fitness 5/10 Rozciąganie, 2xTrening Funkcjonalny oraz Elastyczne Ciało.

NOWE ZASADY ZAJĘĆ FITNESS

Szanowni Państwo !!!

W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami fitness i ograniczoną ilością miejsc w naszym Klubie z dniem 1.04.2023 wprowadzamy nowe zasady dotyczące zapisów i odwoływania zajęć:

Zapisy na zajęcia mogą odbywać się za pomocą specjalnej aplikacji WodGuru lub w Recepcji Klubu – telefonicznie i osobiście. Posiadanie aplikacji umożliwia wcześniejsze zapisy lub zakup karnetu ONLINE.

 1. Zapisy dla posiadaczy aplikacji rozpoczynają się maksymalnie 74 godziny przed planowanym dniem zajęć. Przykładowo: jeśli chcemy zapisać się na zajęcia poniedziałkowe to zapisy w aplikacji odblokują się w czwartek o godzinie 22.00.
  Rejestracja w Recepcji Klubu jest  możliwa od godz. 10:00 rano następnego dnia. Nie ma możliwości wcześniejszych zapisów w recepcji klubu.
 2. W przypadku niezgłoszenia nieobecności w recepcji klubu:
  a) dla posiadaczy kart benefitowych oraz wejść jednorazowych – dostęp do zapisów na zajęcia zostanie zawieszony na okres 3 dni z jednoczesnym wypisaniem z zajęć w tym okresie.
  b) dla posiadaczy Karnetów fitness 5/10 – sesja zostanie uznana jako wykorzystana
 3. Karnety Fitness obejmują 5 lub 10 wejść na zajęcia do wykorzystania w 30 dni. NIE gwarantujemy miejsca na konkretnych zajęciach dostępnych w ofercie.
 4. Karnety fitness 5/10 nie obejmują następujących zajęć: POLE DANCE, ZUMBA. 
 5. O rezerwacji miejsc na zajęciach decyduje kolejność zapisów.
 
ZAJĘCIA DOSTĘPNE W KARNETACH:
FITNESS 5 i 10
 

FIT BODY / FULL BODY WORKOUT /
POWER CROSS / FITBALL / TRX
POŚLADKI & BRZUCH / ABS&POŚLADKI
JOGALATES / STEP  / ELASTYCZNE CIAŁO /
TRENING FUNKCJONALNY / HIIT

 
ZAJĘCIA DOSTĘPNE W KARNECIE PREMIUM

(Bota Fit, Sasha )

FITBALL
BRZUCH&STRETCH
BRZUCH&POŚLADKI
FIT&GYM

PROMOCJA KARNET PREMIUM

5 wejść – 90,00 pln / 10 wejść – 150,00 pln

 
ZAJĘCIA DOSTĘPNE W OSOBNYCH KARNETACH:

ZUMBA
POLEDANCE

OPIS ZAJĘĆ

JOGALATES

to połączenie jogi oraz pilatesu. Joga jest znana z pozytywnego wpływu na siłę, gibkość oraz umysł. Natomiast pilates ma za zadanie wzmocnić głębokie mięśnie w okolicach brzucha, stabilizujące kręgosłup. Obydwa rodzaje ćwiczeń kładą duży nacisk na świadomą pracę z ciałem, odpowiednią postawę czy właściwe oddychanie. Warto spróbować czy takie połącznie przypadnie Wam do gustu. 

Wtorek – godz. 18.00

Trener: Jara Teranovaya

TRX TRENING

Trening TRX to ćwiczenia z masą własnego ciała, do których wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Podczas ćwiczeń z TRX wiele grup mięśniowych pracuje jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, odpowiadające za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. TRX skutecznie poprawia siłę, wytrzymałość, równowagę, chroni układ ruchu przed kontuzjami oraz nadmiernym przeciążeniem.

Trenerzy: Aleksander Teranovy, Maciek Ślęzak

ELASTYCZNE CIAŁO

ELASTYCZNE CIAŁO to nowe zajęcia, podczas których poprawimy swoją gibkość i nie tylko…
>>Co dają nam TRENINGI ROZCIĄGAJĄCE ? Elastyczne mięśnie lepiej absorbują obciążenia i odciążają stawy a co za tym idzie pozwalają nam: 
 • 1. Poprawić zakres ruchu 
 • 2. Zmniejszyć napięcie mięśni 
 • 3. Zwiększyć czucie głębokie 
 • 4. Redukują ryzyko uszkodzenia mięśni i tkanek miękkich

Piątek – godz. 19.00

Trener: Ryszard Matuszczyk

HITT TRENING -500 kal/godz.

>>Czym właściwie jest trening HIIT? – Jest to program ćwiczeń, który polega na pracy interwałowej, czyli przeplataniu wysokiej wydajności fizycznej i krótkiego odpoczynku.
>>Dla kogo przewidziany jest trening HIIT i jakie daje efekty? – Trening HIIT jest dla każdego, kto lubi mocny wycisk i spalanie wielu kalorii.
>>Głównym celem takiego treningu jest szybkie oraz efektywne spalenie tkanki tłuszczowej oraz znaczne poprawienie swojej kondycji i wydolności organizmu ( dodatkowym atutem jest prostota wykonania ćwiczeń! )
>> Ciekawostką jest fakt, że ten specjalny system został opracowany specjalnie dla zawodowych sportowców, którzy bardzo intensywnie przygotowywali się do nadchodzących zawodów!
P.S. Naszą wersję treningu HIIT uzupełniliśmy o 15 min rozciągania na koniec zajęć.

Poniedziałek – godz. 20.00

Trenerzy: Aleksander Teranovy

ZUMBA

Zajęcia Zumba Fitness dla początkujących 
Na zajęciach krok po kroku instruktor przedstawi podstawowe figury, których najczęściej używa się w układach tanecznych, następnie stworzymy własny układ na koniec zatańczyć go w całości. 
Zumba nie ma ograniczeń wiekowych. To TY masz czuć się swobodnie i czerpać z ZUBMA największą radość

Instruktor: Krystian Frajer

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek – godz. 20.00 
środa – godz. 21.00

BRZUCH & STRETCH

Zajęcia podzielone na 2 części. Pierwsza część to wzmacnianie mięśni core na bazie prostych ćwiczeń, które powtarzane systematycznie rozwiną nie tylko mięśnie brzucha ale również wzmocnią kręgosłup i nauczą prawidłowej postawy. Część druga to rozciąganie całego ciała idealne do relaksacji po długim dniu. Zajęcia dla każdego, są też doskonałym uzupełnieniem innych treningów. 

FULL BODY WORKOUT

Połączenie ćwiczeń angażujących wszystkie partie mięśniowe, pozwala spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, rozbudować mięśnie oraz poprawić wytrzymałość.
Full Body Workout oznacza trening wszystkich partii mięśniowych. Niektórzy mogą znaleźć w tej formie aktywności na tyle dużo zalet, że zdecydują się ćwiczyć w ten sposób kilka razy w tygodniu, skupiając się na ogólnym rozwoju całego ciała. Inni z kolei potraktują FBW jako rodzaj ćwiczeń uzupełniających swój zasadniczy plan rozwoju sportowego.

POWER CROSS

Stanowi połączenie ćwiczeń redukujących tkankę tłuszczową z ćwiczeniami wzmacniającymi, taka kombinacja sprawia, że trening daje doskonałe efekty: zwiększa siłę, poprawia wytrzymałość i wysmukla sylwetkę. Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń jedno po drugim minimalizując przerwy między ćwiczeniami. Po wykonaniu całego obwodu złożonego z kilku ćwiczeń robimy przerwę na odpoczynek i zaczynamy kolejny serię od początku.

FITBALL

Zajęcia na dużych piłkach dla każdego! Piłka szwajcarska używana również w rehabilitacji, ma szerokie zastosowanie w klubie fitness. Zajęcia Fitball to trening całego ciała, w tym również mięśni głębokich, stabilizujących kręgosłup i odpowiedzialnych za prawidłową postawę. Odciąża stawy i przywraca ich prawidłową ruchomość. Wzmacnia, uelastycznia i odżywia układ mięśniowo – powięziowy a jednocześnie odpręża i relaksuje trenujących.

POŚLADKI & BRZUCH

Zajęcia kształtujące silne, jędrne pośladki i smukłą talię. Zajęcia o średniej intensywności, wzmacniające dolne partie ciała dla osób początkujących i zaawansowanych. Dobór ćwiczeń i obciążeń zapewnia  satysfakcjonujące efekty przy regularnych treningach.

STEP

 
Jak wiecie stepy do ćwiczeń mają bardzo dobry wpływ na pracę mięśni i redukcję masy ciała. Trening step pozwala spalić nawet do 600 kcal. Wchodzenie i schodzenie ze stepu doskonale kształtuje i modeluje dolne partie ciała – nogi i pośladki.
 
Dzięki ćwiczeniom ciało staje się jędrne, sprężyste i bardziej elastyczne. Poza tym zwiększa się wydolność krążeniowo – oddechowa organizmu, poprawia kondycję i koordynację ruchową, wzmocnieniu ulegają mięśnie i kości.
 
Dodatkowe atuty płynące z treningu to redukcja poziomu stresu, odprężenie i relaks, a także integracja grupowa 🙂

TRENING FUNKCJONALNY

„Trening polegający na naśladowaniu ruchów wykonywanych przez nas w życiu codziennym. Składa się z ćwiczeń podobnych do porannego wstawania z łóżka, sięgania po coś, podnoszenia i unoszenia przedmiotów, chodzenia po schodach – czyli najczęściej wykonywanych przez nas ruchów w ciągu dnia.
 
Celem treningu jest ogólne wzmocnienie mięśni bez nadmiernego budowania masy mięśniowej.”
Intensywność dopasowana do potrzeb grupy

TRENERZY

Aleksander
Teranovy

Trener

TRENER PERSONALNY

INSTRUKTOR FITNESS    TRX, POWER CROSS

  TRENER NIPPON KEMPO

 

Agnieszka Bota

Trener

INSTRUKTOR IFAA POLSKA

TANCERKA

CHOREOGRAF

Maciej Ślęzak

Trener

INSTRUKTOR TRÓJBOJU SIŁOWEGO

Pasjonat sportów sylwetkowych

Student fizjoterapii

Jara Ternovaya

TRENER

TRENER PERSONALNY

INSTRUKTOR FITNESS KINEZYTERAPII

INSTRUKTOR PILATES

SALA FITNESS

Dysponujemy salą fitness o powierzchni prawie 70m 2 z wbudowaną ścianą z luster, wyposażoną w bardzo wydajny system wentylacji oraz przystosowaną i wyposażoną do wszelkich zajęć takich jak treningi fitness, TRX, CROSSFIT, BOXMASTER, ABS, EXPRESS ABS , FITLADY, TABATA, ZDROWY KRĘGOSŁUP, BPU, SLIM BODY, STRETCH&MOBILITY,FBW,STEP,TBC,POWER PUMP i wiele innych.

W cenie karnetu/wejścia SIŁOWNIA/FITNESS można będzie uczestniczyć wzajęciach fitness prowadzonych przez naszych trenerów personalnych (z wyjątkiem pole dance, które jest osobno płatne). W cenie karnetów/wejścia SIŁOWNIA/FITNESS zawarty jest wstęp do sauny* i groty solnej*.

Z zasady nie ograniczamy czasu przebywania w saunie i grocie solnej
Jednakże w przypadku dużego ruchu z powodu ograniczonej ilości miejsc w tych strefach  bedziemy prosili o nie przekraczanie w saunie i grocie solnej czasu pół godziny co powinno w zupełności wystarczyć do cieszenia się w pełni tymi atrakcjami.
Zastrzegamy, że w takim przypadku obsługa na podstawie monitoringu bedzie zobowiazana do poproszenia najdłużej przebywających o opuszczenie poszczególnych stref aby zrobić miejsce innym.

JAK DOJECHAĆ

ADRES

Squash Centrum
ul. Topolowa 6
42 – 450 Łazy

KONTAKT

tel. +48 789 261 421
mail poczta@squashcentrum.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt          10:00 – 22:00
Sob. – Nd.       09:00 – 20:00

SPOŁECZNOŚĆ