FITNESS

AKTUALNE PROMOCJE

OPIS ZAJĘĆ

JOGALATES

to połączenie jogi oraz pilatesu. Joga jest znana z pozytywnego wpływu na siłę, gibkość oraz umysł. Natomiast pilates ma za zadanie wzmocnić głębokie mięśnie w okolicach brzucha, stabilizujące kręgosłup. Obydwa rodzaje ćwiczeń kładą duży nacisk na świadomą pracę z ciałem, odpowiednią postawę czy właściwe oddychanie. Warto spróbować czy takie połącznie przypadnie Wam do gustu. 

Wtorek – godz. 18.00

Trener: Jara Teranovaya

TRX

Trening TRX to ćwiczenia z masą własnego ciała, do których wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Podczas ćwiczeń z TRX wiele grup mięśniowych pracuje jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, odpowiadające za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. TRX skutecznie poprawia siłę, wytrzymałość, równowagę, chroni układ ruchu przed kontuzjami oraz nadmiernym przeciążeniem.

SLIM BODY

Zajęcia fitness których to celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polegają na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, jest to kompleksowy trening poprawiający ogólną sprawność fizyczną, kondycję i wytrzymałość siłową, a także skutecznie redukujący tkankę tłuszczową.

FULL BODY WORKOUT

Połączenie ćwiczeń angażujących wszystkie partie mięśniowe, pozwala spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, rozbudować mięśnie oraz poprawić wytrzymałość.
Full Body Workout oznacza trening wszystkich partii mięśniowych. Niektórzy mogą znaleźć w tej formie aktywności na tyle dużo zalet, że zdecydują się ćwiczyć w ten sposób kilka razy w tygodniu, skupiając się na ogólnym rozwoju całego ciała. Inni z kolei potraktują FBW jako rodzaj ćwiczeń uzupełniających swój zasadniczy plan rozwoju sportowego.

EXPRESS ABS

Trening skupiający się głównie na wzmacnianiu, kształtowaniu i rzeźbieniu mięśni brzucha. Zajęcia rozpoczynają się od krótkiej rozgrzewki aby stopniowo przejść do izolowanych pozycji, w których ćwiczymy mięśnie brzucha oraz grzbietu stabilizując aparat ruchu przez wzmacnianie głównego gorsetu mięśniowego utrzymującego kręgosłup. Są to najlepsze zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych.
Taki trening jest odpowiedni dla wszystkich, zarówno dla początkujących, jaki dla osób bardzo zaawansowanych.

POWER CROSS

Stanowi połączenie ćwiczeń redukujących tkankę tłuszczową z ćwiczeniami wzmacniającymi, taka kombinacja sprawia, że trening daje doskonałe efekty: zwiększa siłę, poprawia wytrzymałość i wysmukla sylwetkę. Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń jedno po drugim minimalizując przerwy między ćwiczeniami. Po wykonaniu całego obwodu złożonego z kilku ćwiczeń robimy przerwę na odpoczynek i zaczynamy kolejny serię od początku.

FITBALL

Zajęcia na dużych piłkach dla każdego! Piłka szwajcarska używana również w rehabilitacji, ma szerokie zastosowanie w klubie fitness. Zajęcia Fitball to trening całego ciała, w tym również mięśni głębokich, stabilizujących kręgosłup i odpowiedzialnych za prawidłową postawę. Odciąża stawy i przywraca ich prawidłową ruchomość. Wzmacnia, uelastycznia i odżywia układ mięśniowo – powięziowy a jednocześnie odpręża i relaksuje trenujących.

POŚLADKI & BRZUCH

Zajęcia kształtujące silne, jędrne pośladki i smukłą talię. Zajęcia o średniej intensywności, wzmacniające dolne partie ciała dla osób początkujących i zaawansowanych. Dobór ćwiczeń i obciążeń zapewnia  satysfakcjonujące efekty przy regularnych treningach.

BRZUCH & STRETCH

Zajęcia podzielone na 2 części. Pierwsza część to wzmacnianie mięśni core na bazie prostych ćwiczeń, które powtarzane systematycznie rozwiną nie tylko mięśnie brzucha ale również wzmocnią kręgosłup i nauczą prawidłowej postawy. Część druga to rozciąganie całego ciała idealne do relaksacji po długim dniu. Zajęcia dla każdego, są też doskonałym uzupełnieniem innych treningów. 

FIT BODY

Super sylwetka, idealna figura, zgrabne ciało – bez względu, jak nazwać zdrowe, wyrzeźbione i smukłe ciało, jest ono marzeniem wielu osób. Aby je osiągnąć, decydują się na różne kroki – dietę, ćwiczenia, sport, suplementację. Jeśli Ty również chcesz zawalczyć o sportową sylwetkę lub po prostu o swoje dobre samopoczucie – zajęcia Fit Body to doskonały pomysł! W trakcie zajęć grupowych realizowany jest program ćwiczeń, który łączy w sobie spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnianie mięśni.

STEP

 
Jak wiecie stepy do ćwiczeń mają bardzo dobry wpływ na pracę mięśni i redukcję masy ciała. Trening step pozwala spalić nawet do 600 kcal. Wchodzenie i schodzenie ze stepu doskonale kształtuje i modeluje dolne partie ciała – nogi i pośladki.
 
Dzięki ćwiczeniom ciało staje się jędrne, sprężyste i bardziej elastyczne. Poza tym zwiększa się wydolność krążeniowo – oddechowa organizmu, poprawia kondycję i koordynację ruchową, wzmocnieniu ulegają mięśnie i kości.
 
Dodatkowe atuty płynące z treningu to redukcja poziomu stresu, odprężenie i relaks, a także integracja grupowa 🙂

FITNESS Z ELEMENTAMI PILATES

Pilates łączy w sobie ćwiczenia rozciągające, uelastyczniające i wzmacniające sylwetkę, a także ćwiczenia siłowe. W ćwiczeniach można zauważyć nawet pewne inspiracje jogą oraz baletem. 

Wykonywane ruchy powinny być płynne, pełne gracji. 

W pilatesie brak energicznych podskoków i morderczego tempa ćwiczeń – to idealna dyscyplina dla osób, które chcą zrobić coś zarówno dla swojego ciała, jak i dla ducha

TRENERZY

Aleksander
Ternova

Trener

TRENER PERSONALNY

INSTRUKTOR FITNESS    TRX, POWER CROSS

  TRENER NIPPON KEMPO

 

Agnieszka Bota

Trener

INSTRUKTOR IFAA POLSKA

TANCERKA

CHOREOGRAF

Maciej Ślęzak

Trener

INSTRUKTOR TRÓJBOJU SIŁOWEGO

Pasjonat sportów sylwetkowych

Student fizjoterapii

Jara Ternovaya

TRENER

TRENER PERSONALNY

INSTRUKTOR FITNESS KINEZYTERAPII

INSTRUKTOR PILATES

SALA FITNESS

Dysponujemy salą fitness o powierzchni prawie 70m 2 z wbudowaną ścianą z luster, wyposażoną w bardzo wydajny system wentylacji oraz przystosowaną i wyposażoną do wszelkich zajęć takich jak treningi fitness, TRX, CROSSFIT, BOXMASTER, ABS, EXPRESS ABS , FITLADY, TABATA, ZDROWY KRĘGOSŁUP, BPU, SLIM BODY, STRETCH&MOBILITY,FBW,STEP,TBC,POWER PUMP i wiele innych.

W cenie karnetu/wejścia SIŁOWNIA/FITNESS można będzie uczestniczyć wzajęciach fitness prowadzonych przez naszych trenerów personalnych (z wyjątkiem pole dance, które jest osobno płatne). W cenie karnetów/wejścia SIŁOWNIA/FITNESS zawarty jest wstęp do sauny* i groty solnej*.

Z zasady nie ograniczamy czasu przebywania w saunie i grocie solnej
Jednakże w przypadku dużego ruchu z powodu ograniczonej ilości miejsc w tych strefach  bedziemy prosili o nie przekraczanie w saunie i grocie solnej czasu pół godziny co powinno w zupełności wystarczyć do cieszenia się w pełni tymi atrakcjami.
Zastrzegamy, że w takim przypadku obsługa na podstawie monitoringu bedzie zobowiazana do poproszenia najdłużej przebywających o opuszczenie poszczególnych stref aby zrobić miejsce innym.

JAK DOJECHAĆ

ADRES

Squash Centrum
ul. Topolowa 6
42 – 450 Łazy

KONTAKT

tel. +48 789 261 421
mail poczta@squashcentrum.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt          10:00 – 22:00
Sob. – Nd.       09:00 – 20:00

SPOŁECZNOŚĆ