Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie - Paulo Coelho

URODZINY DLA DZIECI

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe w naszym klubie, w którym sport, zabawa i rywalizacja tworzą niepowtarzalną atmosferę radości i emocji! Nasze przyjęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów i opiekunów, którzy zapewnią pełen profesjonalizm oraz dostosowanie aktywności do wieku i umiejętności uczestników. Organizacja urodzin w naszym klubie to gwarancja udanej imprezy pełnej sportowej rywalizacji i niezapomnianych chwil! Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować termin i dowiedzieć się więcej

Tel.: 789 261 421 lub E-mail: poczta@squashcentrum.pl

SPORT i ZABAWA

Rywalizacja i Zabawa >> Przygotowaliśmy specjalne gry i zabawy, które pozwolą na rywalizację i integrację uczestników. Od mini-turniejów po konkursy sprawnościowe, każdy znajdzie coś dla siebie!

Sala Fitness >> Poza kortami squash, zapewniamy także dostęp do naszej sali fitness, gdzie można kontynuować aktywność fizyczną oraz zorganizować dodatkowe gry i zabawy.

Korty Squash >> Nasze korty squash są do dyspozycji przez całe przyjęcie, dzięki czemu można swobodnie korzystać z nich podczas trwania imprezy.

PRZYJĘCIA TEMATYCZNE

Przyjęcie urodzinowe w stylu sportowym z elementami rywalizacji. Prowadzone w formie ćwiczeń, gier i zabaw na terenie naszego Klubu. Proponujemy przyjęcia tematyczne:  SQUASH, JUDO, SAMOOBRONA, POLE DANCE lub  Olimpiada Urodzinowa. Każdy solenizant znajdzie coś dla siebie ! Dołącz do Nowej Grupy Facebooku “Urodziny na Sportowo” 

OLIMPIADA URODZINOWA

Przygotuj się na prawdziwą olimpijską rywalizację! Nasza olimpiada urodzinowa to seria różnorodnych konkurencji sportowych, gier i zabaw inspirowanych letnimi igrzyskami olimpijskimi. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w biegach, skokach, rzutach oraz innych sportowych wyzwaniach.

URODZINY Z JUDO

Odkryj tajniki judo! Pod okiem naszych instruktorów dzieci będą mogły poznać podstawowe techniki judo, ćwiczyć balans, zwinność i skoczność, a także wziąć udział w przyjaznych pojedynkach i rywalizacji na macie.

URODZINY Z POLEDANCE

Odkryj magię poledance! Nasze przyjęcie tematyczne związane z poledance to niezapomniana przygoda na rurze, podczas której dzieci będą miały okazję nauczyć się podstawowych figur, akrobacji i piruetów, a także zaprezentować swoje umiejętności podczas mini-pokazu.

URODZINY Z SAMOOBRONĄ

NOWOŚĆ !!! W trakcie urodzin dzieci pod okiem naszych instruktorów będą mogły poznać podstawowe techniki samoobrony aby poradzić sobie w sytuacjach zagrożenia.

Niezależnie od wybranej tematyki, zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo i radość podczas naszych przyjęć urodzinowych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować termin i zaplanować niezapomnianą imprezę dla Twojego dziecka!

tel.: 789 261 421 / e-mail: poczta@squashcentrum.pl