SIŁOWNIA

SIŁOWNIA z TRENEREM

Siłownia z trenerem

100.00 PLN

(150.00 PLN)

>> wejście na siłownię 1 godz. pod okiem instruktora
>> możliwość korzystania przed i po treningu ze strefy cardio, sali fitness, 

AKTUALNE PROMOCJE
>> wakacyjna cena 100 zł.

Siłownia z trenerem DUET

150.00 PLN

(220.00 PLN)

>> wejście dla 2 osób na siłownię 1 godz. pod okiem instruktora
>> możliwość korzystania przed i po treningu ze strefy cardio, sali fitness, 

AKTUALNE PROMOCJE
>> wakacyjna cena 75 zł/os.

 

TRENING PERSONALNY

Trener: Maciek Ślęzak

TRENING PERSONALNY 

 
Trener: Mariusz Nowak

Siłownia w naszym Centrum zlokalizowana jest na pierwszym piętrze budynku. Jej powierzchnia to prawie 90m 2 , zawiera urządzenia TECHNOGYM, które pomagają ćwiczyć w sposób bezpieczny i efektywny. Regulowane oparcia zapewnią komfort ćwiczeń oraz odciążą kręgosłup. Każda maszyna posiada regulowane obciążenia, dzięki czemu można samemu dostosować dogodny ciężar. Trenując na tej strefie zwiększysz siłę i wytrzymałość mięśni, możesz wykonać podstawowy trening siłowy oraz przygotować się do bardziej zaawansowanych ćwiczeń w strefie wolnych ciężarów.
Siłownia wyposażona jest również w ławkę skośna do brzuszków oraz ławkę z możliwością regulacji oparcia oraz profesjonalną ławkę olimpijską FA-1 do  wyciskania z asekuracją wraz z obciążeniami oraz gryfem.
W skład wyposażenia siłowni wchodzą również wolne ciężary w postaci hantli od 5- 30 kg ze stojakiem oraz obciążniki kattleball, piłki slam ball i powerbagi treningowe w różnych wagach.

Zakupiliśmy również  wielofunkcyjną Klatką Power Rack do kompletnego treningu siłowego

Firmy CYSA, dzięki której możesz bezpiecznie zrobić jedno z trudniejszych technicznie ćwiczeń czyli: przysiad ze sztangą nawet z ogromnym obciążeniem do 300 kg dzięki pełnej regulacji ustawień naszych ramion asekuracyjnych i wysokości ustawienia sztangi.

Ramiona te blokują ciężar tam gdzie chcemy i gdzie bezpiecznie ustawimy wymiar odpowiedni dla naszego zakresu ruchu i bezpieczeństwa…

Do tego dzięki mocnej i solidnej ławce przenośnej zrobisz wyciskanie na barki klate i wiele innych rzeczy jak np. martwy ciąg, który z podestu z regulowanej wysokości podwyższenia sztangi będzie dokładniejszy i opanowanie tego trudnego ruchu stanie się łatwiejsze.

Sala ćwiczeń siłowych wyposażona jest w nowoczesny bardzo wydajny system
wentylacji.

Z zasady nie ograniczamy czasu przebywania w saunie i grocie solnej
Jednakże w przypadku dużego ruchu z powodu ograniczonej ilości miejsc w tych strefach będziemy prosili o nie przekraczanie w saunie i grocie solnej czasu pół godziny co powinno w zupełności wystarczyć do cieszenia się w pełni tymi atrakcjami.
Zastrzegamy, że w takim przypadku obsługa na podstawie monitoringu będzie zobowiązana do poproszenia najdłużej przebywających o opuszczenie poszczególnych stref aby zrobić miejsce innym.

STREFA CARDIO

Strefa cardio Squash Centrum zlokalizowana jest na pierwszym piętrze budynku w sali z widokiem na korty squasha, wyposażona w nowoczesne maszyny firmy TECHNOGYM.

Do dyspozycji użytkowników mamy rowerki stacjonarne, stepper oraz bieżnie. Jest również symulator nart biegowych oraz wioślarze 

 

TRENERZY

Mariusz Nowak

TRENER

TRENER KICKBOXINGU
TRENER TAEKWONDO
TRENER EMS
oraz treningi wytrzymałościowe w Jurajskiej Akademii sportu w Łazach pod okiem trenerki Agnieszki Horbatiuk. 

Studiuje fizjoterapię
w Akademii WSB

Maciej Ślęzak

TRENER

INSTRUKTOR TRÓJBOJU SIŁOWEGO

PASJONAT SPORTÓW SYLWETKOWYCH

STUDENT FIZJOTERAPII

JAK DOJECHAĆ

ADRES

Squash Centrum
ul. Topolowa 6a
42 – 450 Łazy

KONTAKT

tel. +48 789 261 421
mail poczta@squashcentrum.pl

GODZINY OTWARCIA

PON / PT – 10:00 – 22:00
SO / ND – 10:00 – 20:00

SPOŁECZNOŚĆ