SIŁOWNIA

WOLNE CIĘŻARY, URZĄDZENIA TECHNOGYM, BIEŻNIE, ROWERKI

AKTUALNE PROMOCJE

Siłownia w naszym Centrum zlokalizowana jest na pierwszym piętrze budynku. Jej powierzchnia to prawie 90m 2 , zawiera urządzenia TECHNOGYM, które pomagają ćwiczyć w sposób bezpieczny i efektywny. Regulowane oparcia zapewnią komfort ćwiczeń oraz odciążą kręgosłup. Każda maszyna posiada regulowane obciążenia, dzięki czemu można samemu dostosować dogodny ciężar. Trenując na tej strefie zwiększysz siłę i wytrzymałość mięśni, możesz wykonać podstawowy trening siłowy oraz przygotować się do bardziej zaawansowanych ćwiczeń w strefie wolnych ciężarów.
Siłownia wyposażona jest również w ławkę skośna do brzuszków oraz ławkę z możliwością regulacji oparcia oraz profesjonalną ławkę olimpijską FA-1 do  wyciskania z asekuracją wraz z obciążeniami oraz gryfem.
W skład wyposażenia siłowni wchodzą również wolne ciężary w postaci hantli od 5- 30 kg ze stojakiem oraz obciążniki kattleball, piłki slam ball i powerbagi treningowe w różnych wagach.

Zakupiliśmy również  wielofunkcyjną Klatką Power Rack do kompletnego treningu siłowego

Firmy CYSA, dzięki której możesz bezpiecznie zrobić jedno z trudniejszych technicznie ćwiczeń czyli: przysiad ze sztangą nawet z ogromnym obciążeniem do 300 kg dzięki pełnej regulacji ustawień naszych ramion asekuracyjnych i wysokości ustawienia sztangi.

Ramiona te blokują ciężar tam gdzie chcemy i gdzie bezpiecznie ustawimy wymiar odpowiedni dla naszego zakresu ruchu i bezpieczeństwa…

Do tego dzięki mocnej i solidnej ławce przenośnej zrobisz wyciskanie na barki klate i wiele innych rzeczy jak np. martwy ciąg, który z podestu z regulowanej wysokości podwyższenia sztangi będzie dokładniejszy i opanowanie tego trudnego ruchu stanie się łatwiejsze.

Sala ćwiczeń siłowych wyposażona jest w nowoczesny bardzo wydajny system
wentylacji.

WYBIERZ TRENERA

STREFA CARDIO

Strefa cardio Squash Centrum zlokalizowana jest na pierwszym piętrze budynku w sali z widokiem na korty squasha, wyposażona w nowoczesne maszyny firmy TECHNOGYM.

Do dyspozycji użytkowników mamy rowerki stacjonarne, stepper oraz bieżnie. Jest również symulator nart biegowych oraz wioślarze 

 

JAK DOJECHAĆ

ADRES

Squash Centrum
ul. Topolowa 6a
42 – 450 Łazy

KONTAKT

tel. +48 789 261 421
mail poczta@squashcentrum.pl

GODZINY OTWARCIA

PON / PT – 10:00 – 22:00
SO / ND – 10:00 – 20:00

SPOŁECZNOŚĆ