GROTA SOLNA

Grota Solna – miejsce odpoczynku i relaksu

Grota Solna to niezwykłe pomieszczenie, miejsce do relaksu i odpoczynku, które korzystnie oddziałuje także na układ immunologiczny organizmu. We wnętrzu bowiem wytwarzany jest i utrzymywany odpowiedni mikroklimat, który zbawiennie wpływa na odporność korzystających z dóbr tego pomieszczenia.

Grota solna to powrót do naturalnych metod leczenia. Inhalacja w jaskini, przy wykorzystaniu zdrowotnego oddziaływania soli na ludzki organizm, jest znana i stosowana od wielu wieków.
Ta nowoczesna jaskinia polecana jest szczególnie osobom, które na co dzień przebywają w zatłoczonej aglomeracji, wypełnionej szkodliwymi substancjami.

We wnętrzu pomieszczenia wytwarzane jest bowiem czyste, zjonizowane powietrze, które usuwa z organizmu niebezpieczne związki. Wdychane pożyteczne mikroelementy – brom, jod, magnez, miedź, potas, żelazo, sód i selen – kojąco wpływają na układ grocie rekomendowane jest również osobom chorym, cierpiącym na przewlekłe zapalenie zatok oraz zainfekowanym górnym drogom oddechowym.
Seanse w grocie to odpowiedni wybór dla ludzi, którzy narzekają na brak czasu. Przebywanie w jaskini dobroczynnie wpływa na kondycję ciała, przy okazji regulując spalanie zbędnej materii.

Zadbaliśmy też o to, żeby w naszej grocie solnej dodatkowo sączyła się nastrojowa muzyka i oczy pieściło delikatnie zmieniające się kolorowe podświetlenie:)

Korzystanie z GROTY SOLNEJ jest dostępne w cenie zakupu kortów do squasha oraz karnetów fitness 10, OPEN, Fitness Senior 10 , Karnet Siłownia 3 i 6.

JAK DOJECHAĆ

ADRES

Squash Centrum
ul. Topolowa 6
42 – 450 Łazy

KONTAKT

tel. +48 789 261 421
mail poczta@squashcentrum.pl

GODZINY OTWARCIA

PON / PT – 11:00 – 21:00
SO / ND – 10:00 – 18:00

SPOŁECZNOŚĆ