MASAŻ

MASAŻ W SQUASH CENTRUM

Coraz więcej osób spędza całe dnie przed komputerem albo za kierownicą, pracując w stresie bądź bez stosownego dziennego odpoczynku. Zmiana stylu pracy sprawiła, że życie ludzkie przede wszystkim polega na siedzeniu. 

To bardzo negatywnie wpływa na zdrowie. Mięśnie stają się osłabione, nie podtrzymują kręgosłupa, a ten staje się coraz częściej przyczyną bólu. Napięcia związane ze współczesnym stylem życia także nie oddziałują korzystnie na zdrowie, powodując przewlekły stres, somatyczne bóle głowy. Warto więc zdecydować się nie tylko na wprowadzenie dawki ruchu do swojego planu dnia, ale także na masaże, które przynoszą dużo korzyści dla ciała oraz umysłu.

Squash Centrum Łazy #SCL zapewnia dopasowaną ofertę profesjonalnych masaży. Proponujemy masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy, antycelulitowy oraz NOWOŚĆ- Masaż Twarzy. 

MASAŻE CIAŁA

Masaż to zabieg relaksujący i leczniczy. Każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić ból, nerwy, stres. Stosowano go już w starożytności. Obecnie jest określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób dotykających zarówno ciało jak i psychikę.

MASAŻ KLASYCZNY tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić ból, nerwy, stres. Stosowano go już w starożytności. Obecnie jest określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób dotykających zarówno ciało jak i psychikę.

MASAŻ RELAKSACYJNY  może być połączony z aromaterapią i muzykoterapią dzięki czemu to połączenie jest pomocne w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni, napięciowe bóle głowy i itp. Masaż klasyczny działa na wiele sposobów, pobudza krążenie, rozluźnia, łagodzi bóle, pomaga w prowadzeniu dobroczynnych substancji np. antycellulitowych składników kosmetycznych oraz w usunięciu toksyn z organizmu. 

MASAŻ SPORTOWY jest intensywniejszy od masażu klasycznego. Stosuje się w nim bardziej energiczne i silniejsze rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wyciskanie. Masaż sportowy jest jednym z elementów szeroko rozumianej odnowy biologicznej. Aby zwiększyć jego działanie należy go łączyć z innymi zabiegami takimi jak: sauna ( coraz częściej spotykana w klubach fitness ), groty solne polecane ze względu na sposób działania i efekty, które daje w połączeniu z masażem sportowym

Stosuje się aby rozgrzać mięśnie i przygotować je do zaplanowanego zwiększonego wysiłku np. biegów, skoków i innych.

MASAŻE TWARZY

Masaże twarzy poza naturalnym odczuwaniem relaksu, dają natychmiastowy efekt wygładzenia, rozświetlenia i ujędrnienia skóry. Poza tym są bezinwazyjne i przyjemne. Można je stosować okazjonalnie lub seriami dla utrzymania dłuższego efektu.

Masaże twarzy w Squash Centrum różnią się od siebie czasem i obszarami wykonywania zabiegu oraz intensywnością stosowanych technik: masowanie, naciskanie, rozluźnianie, rozciąganie czy głaskanie.

Masaż odmładzający-korygujący to technika ręczna, która pomaga poprawić ton i turgor skóry, skorygować owal twarzy i zmniejszyć widoczność zmarszczek.  Zadaniem masażu odmładzająco-korygującego jest redukcja napięcia mięśniowego na naszej twarzy, głowie, karku, barkach, szyi i dekolcie. Masaż obejmuje dodatkowo usta i tkanki wokół nich od środka, co napina i wygładza skórę (znikają bruzdy nosowo-wargowe), a usta wydają się dużo większe i pełniejsze. Przywraca symetrię twarzy, modeluje mięśnie i odmładza wygląd.

Obszar masażu: twarz, głowa, szyja, dekolt, kark, barki.

Czas: 55 min

Masaż KOBIDO to tradycyjny japoński masaż twarzy, który łączy różne szybkie i powolne ruchy, aby stymulować głębokie krążenie twarzy, szyi, ramion i górnej części klatki piersiowej. Ruchy te pomagają usunąć martwe komórki skóry, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, aktywują krążenie krwi, nadają twarzy świeży i zdrowy wygląd.

Masaż Kobido to zabieg liftingujący na twarz, który wykorzystuje techniki punktowe i drenażowe. Ten orientalny masaż powtarza techniki masażu shiatsu, manipulacje twarzy wykonywane są na podstawie Japońskich masaży twarzy, które mają właściwości odmładzające.

Obszar masażu: twarz, głowa, szyja, dekolt, kark, barki.

Czas: 60 min

Masaż KOBIDO+TAPING

Kobido można stosować z inną techniką.  Stosowaną po masażu dla dłuższego utrzymania efektów.

Kinesiotaping  to metoda plastrowania twarzy i szyi. Głównym zadaniem tapów jest obniżenie napięcia mięśniowego oraz przywrócenie tkankom ich elastyczności. Regularne stosowanie taśm może wpływać na poprawę owalu twarzy oraz redukcję drugiego podbródka.

Obszar masażu: twarz, głowa, szyja, dekolt, kark, barki.

Czas: 80 min

JAK DOJECHAĆ

ADRES

Squash Centrum
ul. Topolowa 6
42 – 450 Łazy

KONTAKT

tel. +48 789 261 421
mail poczta@squashcentrum.pl

GODZINY OTWARCIA

PON / PT – 11:00 – 21:00
SO / ND – 10:00 – 18:00

SPOŁECZNOŚĆ